DriftClub.gr - Greek Drifters Paradise  

Επιστροφή   DriftClub.gr - Greek Drifters Paradise > Η δική σου ιστορία! - Your story! > Ιδανικότερη διαδρομή και πλατεία για drift

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 19-07-09, 17:58   #16
Σέρμπης Κώστας
Senior Member
Drift Teacher

Προεπιλογή

ρε φιλε προχτες και χτες ημουν μουρτο και το ειδα το λαντα!!!αχαχαχ και λεω καπου το ξερω!!χααααχχχα
ημουν με την ασκονα αλλα δεν παιζει να με ειδες..ημουν δυο μερες ηγουμενιτσα μουρτο παραμυθια
μιλαμε επεσε πολυ στριψημο
Παλιά 20-07-09, 13:35   #17
Ladouras
Senior Member
Drift King

Το avatar του χρήστη Ladouras

Περιοχή: Patras
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο lada2105supermirafiori Εμφάνιση μηνυμάτων
χα χα χα ολα αυτα που λετε τα ξερω!και εκτος των δρομων τι εχετε να πειτε για τις παραλιες??και εγω καθομαι και δουλευω στο μεσολογγι.....τελος παντων,ναι περδικα το χωριο που λες παναναγιωτη αλλα ποτε δεν τρεχω με παραπανω ατομα απ'τον εαυτο μου μεσα...
Συμφωνώ μαζί σου....Και εγώ δεν έτρεχα απλώς προσπαθούσα να μην κόβω πολύ για να μην κρεμάει.....Το κατάφερνα λόγω της ελάχιστης κίνησης σε αυτούς τους δρόμους....
  Ladouras     Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-07-09, 00:26   #18
Ladouras
Senior Member
Drift King

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Σέρμπης Κώστας Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε φιλε προχτες και χτες ημουν μουρτο και το ειδα το λαντα!!!αχαχαχ και λεω καπου το ξερω!!χααααχχχα
ημουν με την ασκονα αλλα δεν παιζει να με ειδες..ημουν δυο μερες ηγουμενιτσα μουρτο παραμυθια
Ποιόν είδες Κώστα???
Εμένα ή το Σωτήρη????
Παλιά 21-07-09, 10:41   #19
ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Super Moderator
Drift King

Το avatar του χρήστη ΠΑΡΑΛΙΑΣ

Περιοχή: VATOS LOCOS
Unhappy

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Σέρμπης Κώστας Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις καμια φωτο απο παραμυθια?
εχουμε ξανανοιξει παλαιοτερα τοπικ για αυτα τα μερη απο οτι θυμαμαι...
Παλιά 21-07-09, 23:15   #20
Σέρμπης Κώστας
Senior Member
Drift Teacher

Προεπιλογή

ladouras το αμαξι σου ειδα παρκαρισμενο στην κυκλικη πορεια μπαινοντας στο μουρτο

παραλιας,φωτογραφιες απο που??εγω παραμυθια μεγαλωσα απο εκει ειμαι!τι φωτογραφιες θελεις ακριβως?εχω ανοιξει και γω ενα τοπικ με διαδρομες απο εκει!!με τιτλο αν θυμαμαι καλα,περιοχες στα γιανεννα και στην παραμυθια
Παλιά 22-07-09, 11:20   #21
ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Super Moderator
Drift King

Προεπιλογή

οχι απο διαδρομες αλλα απο το χωριο... παραμυθια κρυσταλοπηγη και απο την ταβερνα του σωκρατη.... δεν εχω παει ποτε και ουτε θα παω ποτε μαλλον αλλα θελω να δω πως ειναι εκει......
Παλιά 22-07-09, 23:47   #22
lada2105supermirafiori
Senior Member
Drift Teacher

Το avatar του χρήστη lada2105supermirafiori

Προεπιλογή

ρε παραλια που τα ξερεις αυτα?

"
  lada2105supermirafiori     Απάντηση με παράθεση
Παλιά 23-07-09, 10:34   #23
ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Super Moderator
Drift King

Προεπιλογή

ιστορια μου αμαρτια μου........
ςςςςςςςςςςςςς........μας ακουνε......................
Παλιά 16-08-09, 13:22   #24
Σέρμπης Κώστας
Senior Member
Drift Teacher

Προεπιλογή

λοιπον πρεπει να δωσω τα θερμα μου συγχαρητηρια στο σωτηρη (lada2105supermirafiori).

Χτες,σαββατο 15 αυγουστου,βρεθηκαμε τις οχτω και κατι (τον εστησα κιολας γιατι ειχε παλιοδρομο,ειχα δεκα χρονια τουλαχιστο να περασω και ενα αμαξι κουτσουρο,την ascona) στο γεφυρακι 200 μετρα πριν τη βροσυνα.Χαζεψαμε τα αυτοκινητα,ανοιξαμε τα "καπα" τα ειπαμε και γενικως χαρηκαμε για τα αυτοκινητα που εχουμε.Εγω προσωπικα εμεινα εκπληκτος μπορω να πω απο αυτο που ειδα.Καμια υπερβολη στο 2105 του Σωτηρη.Απιστευτη δουλεια σε ολους τους τομεις απο μεριας φανοποιειας και λοιπων λεπτομεριων,που κανουν το αμαξι να σε φρεναρει γιατι δειχνει.."παραξενο"!!Προσωπικα,μεταξυ των αλλων,εμεινα εκπληκτος απο τη θεση οδηγησης του Σωτηρη,καθως το Momo bucket που εχει καθεται σε εντελως φτιαχτες βασεις,αρκετα χαμηλα,εχοντας το κεντρο του τιμονιου στο υψος του λαιμου σου,βοηθωντας σε να εχεις την τελεια αντιληψη για το που εισαι και τι κανεις.
Στη συνεχεια,και για να μην καθομαστε διπλα στο δρομο,πηγαμε σε ενα ταβερνακι απεναντι απο το βενζιναδικο να πιουμε ενα καφε,οπου και μιλησαμε,γνωριστηκαμε,ανταλλαξαμε αποψεις..Αποψεις ενδιαφερουσες μπορω να πω,αν σκεφτειτε πως μαζι μου ειχα ενα πολυ καλο μου φιλο,ο οποιος οδηγει ενα απο τα πιο σπανια αυτοκινητα της Ελλαδας,παρα το γεγονος οτι η χωρα παραγωγης του ειναι στην πορτα μας..Alfa Romeo QV Milano 3.0!!Βεβαια,με τις διαδρομες που εχουμε εκει,την πληρη ελλειψη κινησης λογω εγνατιας και τη φιλικη διαθεση που επεκρατησε,επεται συνεχεια στο σκηνικο..!!Το βραδυ τελειωσε με μια βολτα μεχρι την Πλακωτη,την καλυτερη διαδρομη μπορω να πω,αφου βγαινοντας απο Βροσυνα μεχρι και εκει,οι στροφες δινουν και παιρνουν απευθειας..!!περασαμε πολυ ωραια,ειδα και γω τι μπορει να κανει το αυτοκινητο μου ακομη και χωρις λαστιχα (μουτρα μηδεν,καθολου,τραινο..) και αναμενουμε σημερα να παμε ισως με το αλφα ρομεο να διδαξουμε..χεχε..
Αυτα προς το παρον και να ευχαρηστησω παλι το Σωτηρη για ολο το θεμα!
Παλιά 16-08-09, 20:57   #25
lada2105supermirafiori
Senior Member
Drift Teacher

Προεπιλογή

ρε κωστα υπερβαλεις...η ασκονα που πηρε ο κωστας την ξερω απο παλια,ειναι πολυ αξιολογο αμαξι και απλα θελει ενα φρεσκαρισμα..μη ξεχναμε οτι τωρα το πηρε ενω εγω ασχολουμαι με το συγγεκριμενο αμαξι 10 χρονια τωρα...οι διαδρομες ειναι ωραιες και τα παιδια εμειναν λιγο μ@λ@κες επειδη οταν κατεβηκαμε στο χωριο μου τυχαια στο πεταλο ηταν μαζεμενοι ολοι οι δικοι μου με ε30,ε36,σταρλετ τρομερα στημενο επ7,αγροτικο τουοτα 30ετιας με οπελ gsi μεσα κτλ...αυτα απο θεσπρωτια..

"
Παλιά 18-08-09, 12:55   #26
Ladouras
Senior Member
Drift King

Προεπιλογή

Της πόρνης γίνεται εκει πάνω......
Παλιά 18-08-09, 13:14   #27
Σέρμπης Κώστας
Senior Member
Drift Teacher

Προεπιλογή

pername ωραια λεμε ρεεεεεεεεεε.....και χτες κατεβασαμε κατω το τριλιτρο 75 που λεγαμε το αυθεντικο και τα σαγωνια δε σηκωνονταν..
Παλιά 19-08-09, 12:58   #28
lada2105supermirafiori
Senior Member
Drift Teacher

Προεπιλογή

παιδες επαθα πλακα με το millano(να το λεμε και οπως πρεπει..).δεν μπορω να πω λεπτομερειες για το αμαξι(οχι οτι ειναι περιεργος ο τυπος,καθε αλλο)αλλα απλα δεν εχω τα copyright...θα πω μονο οτι αν ηξερα απο παλια οτι υπαρχει τετοιο αμαξι γνησιο θα'θελα πολυ να το ειχα.το αμαξι με τις 9αρες ειναι απιστευτο και πιανει ολο τον δρομο!ασε που παει σαν διαολος,βαζει φωτιες στα χορτα απ'την πλαινη εξατμιση σαν διαολος (και ακουγεται σαν 10 διαολοι μαζι...).ναι περναμε πολυ καλα αλλα αυριο φευγω.μεσολογγι,ευθειες,παρκαρισμενος και κουτσουλημενος απο περιστερια επι μονιμου βασεως..ξενερα..

"
Παλιά 20-08-09, 11:41   #29
Σέρμπης Κώστας
Senior Member
Drift Teacher

Προεπιλογή

den πειραζει ρε σωτο...σιγα να πουμε...θα εχεις τη γλυκια αναμνηση της βολτας με ενα ακρως συλλεκτικο αμαξι,που λιγοι εχουν την τυχη ακομα και να το δουν να περνα μπροστα τους...αλλωστε θα ξανανεβεις καποια στιγμη αλλα τοτε θα ερθεις εσυ γιαννενα!!!εκει να δεις γελιο...
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές